Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Unibike 

Unibike to polski producent rowerów, którego siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Firma została założona w 1990 roku i od momentu powstania zajmuje się wytwarzaniem jednośladów. Produkty Unibike łączą w sobie nowoczesne technologie, atrakcyjny design i przystępną cenę. Komponenty, które producent wykorzystuje przy produkcji swoich rowerów, pochodzą od renomowanych i cenionych producentów. Są to między innymi: napędy, hamulce i piasty Shimano, niemieckie oświetlenie Busch & Müller, pompki i błotniki SKS Germany i wygodne siodełka Selle Royal. Wszystkie rowery marki Unibike objęte są dwuletnią gwarancją, którą można dodatkowo przedłużyć o rok za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie producenta.


Oferta Unibike jest bardzo zróżnicowana, zarówno pod względem przeznaczenia, jak i cen rowerów. Są to głównie jednoślady miejskie, trekkingowe, damskie, crossowe i dla dzieci. Koszt rowerów rekreacyjnych jest relatywnie niski – ceny jednośladów turystycznych wynoszą od półtora do dwóch tysięcy złotych. Oprócz samych rowerów w ofercie producenta można znaleźć bardzo bogaty wybór wysokiej jakości części oraz akcesoriów rowerowych.


Dodatkowym atutem produktów Unibike jest to, że oferowane przez firmę jednoślady posiadają bogate wyposażenie dodatkowe. Na przykład rower turystyczny wyposażony jest nie tylko w wygodne siodełko i oświetlenie – ma także solidny bagażnik, pompkę, dzwonek, osłony przerzutek i odblaski. Zwykle jeden model roweru dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.


W ofercie Unibike szczególną uwagę warto zwrócić na szeroki wybór rowerów dla dzieci w wieku 7-10 lat. Są one w pełni przystosowane do potrzeb najmłodszych, a swoim osprzętem jedynie w niewielkim stopniu odbiegają od pełnowymiarowych rowerów – wyposażone są w przerzutki Shimano, wielobiegowe napędy i ramę typu MBT. Przy najmniejszych modelach rowerów zamocowane są odkręcane stabilne kółka podporowe, które wspomagają wstępny etap nauki jazdy. Dodatkowym atutem jednośladów dla dzieci Unibike jest ich przystępna cena.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów