Siodełka

Najczęściej kupowane

Producenci

Siodło Selleroyal Classic Athletic 45st Lancia Unisex Żelowe Zobacz większe

Siodło Selleroyal Classic Athletic 45st Lancia Unisex Żelowe

Selle Royal

S-8170HRTA38067

8021890448583

Nowy

Typ: uniwersalne
Wymiary: 276mm x 155mm

Więcej szczegółów

Magazyn: Ostatnie egzemplarze

Wysyłka 24h

131,90 zł

Więcej informacji

CLASSIC
Komfortowa jazda. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.

POZYCJA ATLETYCZNA 45°
Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 45 stopni. Ta bardziej pionowa pozycja przesuwa rozkład masy i obszar kości siedzenia wgłąb siodła.

Typ: uniwersalne
Wymiary: 276mm x 155mm

Technologie:

  • INTEGRATED CLIP SYSTEM - Opatentowany system klip umieszczony z tyłu siodła do łatwego przymocowania oświetlenia lub torebki podsiodłowej.
  • ROYALGEL™ - Najlepsza redukcja punktów uciskowych. Używany na podstawie licencji przez Selle Royal, Royalgel™ jest wyłącznym żelem opatentowanym przez firmę Bayer Material Science w Niemczech. Royalgel™ to poliuretanowy matrix, który wstrzykuje się bezpośrednio pod pokryciem siodełka podczas procesu produkcyjnego. To jedyny żel, który nie starzeje się, nie twardnieje i nie przemieszcza się. Wyraźnie odróżnia się od innych rodzajów żelu z prostego powodu: inne rodzaje żelu są formowane w strukturę plastra miodu, stosując twarde, ale elastyczne zwarte materiały, które nie deformują się, ale po prostu załamują się pod ciężarem. W związku z tym, że nie mają takiej jakości adaptacji jak Royalgel™. Badania naukowe dowiodły, że Royalgel™ zmniejsza nacisk na kość łonową i kości kulszowe do 40% w porównaniu do innych żelowych i nieżelowych siodeł, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu poprzez lepsze rozłożenie ciężaru na całej jego powierzchni.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Siodło Selleroyal Classic Athletic 45st Lancia Unisex Żelowe

Siodło Selleroyal Classic Athletic 45st Lancia Unisex Żelowe

Typ: uniwersalne
Wymiary: 276mm x 155mm