Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Kellys 

Kellys to słowacki producent rowerów, akcesoriów rowerowych i turystycznych. Jest on częścią słowackiej spółki MAMA, która należy do nowojorskiej grupy Cycle Source Group. Marka jest bardzo popularna w Polsce – wystarczy tylko wspomnieć, że co dziesiąty kupowany w naszym kraju rower zdobi jej logo. Główną cechą, za którą rowery Kellys cenią klienci, jest ich wysoka jakość. Dzięki najlepszym komponentom i precyzji wykonania jednoślady tej marki mogą bezawaryjnie służyć przez długie lata.


W ofercie Kellys można znaleźć rowery odpowiednie dla każdego i na każdą trasę – miejskie, crossowe, górskie, dirtowe, z męską i damską ramą, a także dla dzieci. Firma oferuje także części i akcesoria rowerowe oraz odzież sportową. Dodatkową zaletą produktów tej marki jest ich przystępna cena – wysokiej jakości jednoślad z pięcioletnią gwarancją na ramę można kupić już za niespełna półtora tysiąca złotych. Połączenie tych wszystkich czynników czyni rowery Kellys bardzo atrakcyjnymi dla kupujących.


Jednak Kellys to nie tylko rowery rekreacyjne, to także jednoślady zaprojektowane z myślą o zawodowych sportowcach. Marka znana jest także z wprowadzania innowacji usprawniających jazdę w trudnym terenie. Jednym z ostatnich osiągnięć Kellys jest opracowanie KELLYS RATIO Trail Control Link – układu zawieszenia opartego na wirtualnym punkcie obrotu, który doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach, zapewniając kierującemu rowerem wygodę i pełne panowanie nad jednośladem.


Jednym z najbardziej spektakularnych potwierdzeń możliwości Kellys jest sukces, który osiągnęli zawodowi rowerzyści prowadzący jednoślady tej marki. Rowery górskie tej firmy są na tyle niezawodne, że Mateusz Kotwicki i Konrad Krajewski pobili na nich w tym roku rekord świata, wjeżdżając na wysokość niemal 5500 m n. p. m. w Himalajach. To niesamowite osiągniecie, które świadczy o tym, że rowerzyści, przy wsparciu profesjonalnego sprzętu, są w stanie pokonywać kolejne granice. Kellys to także sponsor zawodów sportowych. Pod szyldem marki organizowane są także między innymi cykle ekstremalnych wyścigów rowerowych, takie jak KELLYS Enduro.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 83 elementów