Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Giant 

Giant to tajwański producent rowerów, obecny na rynku od ponad 40 lat. Pierwsza z fabryk tej firmy rozpoczęła funkcjonowanie w 1972 roku w mieście Taizhong, jednak pod własną marką producent wytwarza rowery dopiero od 1986 roku. W ostatnim czasie do Giant dołączyła siostrzana podmarka, Liv, pod której szyldem firma sprzedaje jednoślady przeznaczone dla kobiet. Fabryki Giant zlokalizowane są nie tylko w Chinach i na Tajwanie, ale także w Holandii.


Produkty Giant dostępne są na całym świecie, a firma deklaruje, że jest obecnie największym działającym producentem jednośladów. W ofercie marki można znaleźć rowery wysokiej jakości w przystępnych cenach. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana – można w niej znaleźć rowery szosowe, górskie, damskie i rekreacyjne, pojazdy dla dzieci oraz innowacyjne elektryczne rowery hybrydowe. W asortymencie marki znajdują się także liczne akcesoria rowerowe, począwszy od narzędzi, poprzez dodatkowe elementy wyposażenia, aż po specjalistyczną odzież dla rowerzystów. Rozpiętość cenowa rowerów Giant to od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Można znaleźć wśród nich jednoślady doskonałe do amatorskiej jazdy. Rowery Giant często zajmują pierwsze miejsca w rankingach jednośladów, których cena nie przekracza 3000 zł.


Marka szczególny nacisk kładzie na innowacje mające poprawić komfort jazdy rowerzystów. Ramy rowerów Giant wykonane są z wysokiej jakości ogniw kompozytowych z włókien węglowych. Ramy produkowane są w trzech technologiach: „Advanced Sl” – przystosowanej do wysokich wymagań stawianych rowerom sportowym, „Advanced” – umożliwiającej tworzenie sztywnych, lekkich i wytrzymałych ram, a także „Giant composite” – pozwalającej na wykonanie lekkich, trwałych i tanich ram kompozytowych. Rowery wyczynowe Giant wyposażone są w nowoczesne zawieszenie Maestro, przystosowane do amortyzowania wstrząsów w trudnym terenie. Rowery Giant często testują sportowcy. Marka jest także sponsorem drużyn startujących w prestiżowych wyścigach kolarskich, także offroadowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 38 elementów