lampki przednie

Najczęściej kupowane

Producenci

LEZYNE LED Macro Drive 1300XL

Lezyne

LZ-1-LED-4-V604

Nowy

lampka przednia Lezyne LED Macro Drive 1300XXL 1300 lumenów usb czarna

Więcej szczegółów

Magazyn: Ostatnie egzemplarze

Wysyłka 24h

519,90 zł

Więcej informacji

Macro Drive 1300XXL to lampa rowerowa LED o dużej mocy, oferująca do 1300 lumenów. Wyposażona w optykę Tri-Focus, która tworzy jaśniejszy punkt środkowy w dużym szerokokątnym wzorze. Korpus wykonany z obrabianego maszynowo aluminium, posiada chłodzące żebrowanie, które optymalizuje wydajność. Lampę można ładować przez kabel micro-USB i po pełnym naładowaniu może działać nawet do 148 godzin. Uniwersalny pasek mocuje lampę do różnych kierownic o różnych średnicach.

SPECYFIKACJA:

  • Max. moc: 1300 lumenów
  • Waga: 208g
  • Maksymalny czas pracy: 148 godzin (w trybie Femto)
  • Czas ładowania: 3,5 godziny

TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja CNC
Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LEZYNE LED Macro Drive 1300XL

LEZYNE LED Macro Drive 1300XL

lampka przednia Lezyne LED Macro Drive 1300XXL 1300 lumenów usb czarna