Kaski

Najczęściej kupowane

Producenci

Kask Lazer Urbanize NTACE-CPSC MT Flash Yellow

Lazer

Nowy

Miejski kask rowerowy spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa podróżowania.

Więcej szczegółów

Magazyn: Ostatnie egzemplarze

Zaznacz rozmiar i kolor (jeśli konieczne) podaj nam swój adres e-mail, a poinformujemy Cię gdy produkt będzie dostepny

519,00 zł

-80,00 zł

599,00 zł

Więcej informacji

Lazer Urbanize NTA to kask rowerowy spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa podróżowania. Dlatego też rekomendowany jest do rowerów elektrycznych. Potwierdza to holenderski certyfikat NTA 8776 oraz najwyższa 5-gwiazdkowa nota w teście na uderzenie rotacyjne Virginia Tech.

Miejski kask od marki Lazer wykorzystuje wiele ciekawych rozwiązań, mających przenieść komfort podróżowania na zupełnie nowy poziom. Pierwszym skojarzeniem z tym modelem jest na pewno słowo magnetyczny, nie tylko ze względu na przyciągający wzrok wygląd, ale także dwie zastosowane technologie:

  • Magnetyczny wizjer to rozwiązanie stworzone z myślą o rowerzystach miejskich, którzy potrzebują ochrony oczu przed wiatrem, kurzem i zanieczyszczeniami. Zapewnia szerokie pole widzenia i jest niezwykle łatwy w montażu dzięki zaimplementowanym w kasku magnesom. Wystarczy przyłożyć do nich wizjer, który od razu ustawia się w odpowiedniej pozycji. Kiedy go nie potrzebujesz, można zamontować go w uchwycie na skorupie kasku.
  • Magnetyczna klamra pozwoli zapomnieć o problemie mocowania się z niewygodnym zapięciem w postaci rzepa czy zatrzasku. Nie trzeba za każdym razem jej regulować zakładając kask, a jej spięcie czy rozpięcie można wykonać nawet w pełnych rękawiczkach!

Magnetyczne technologie to jednak dopiero pierwszy z wielu kroków, które podjęli projektanci dla zwiększenia komfortu rowerzysty. Doskonale rozumieli jak ważne jest odpowiednie dopasowanie kształtu kasku do głowy użytkownika – w końcu każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego też zastosowali w modelu zaawansowany system regulacji Lazer Advanced Turnfit, który umożliwia dopasowanie na całym obwodzie głowy. Służy do tego specjalne pokrętło ATS.

Wewnętrzny kosz wybrany do kasku Lazer Urbanize umożliwia jednak nie tylko dopasowanie w obwodzie, ale także i płaszczyźnie pionowej. Możliwość przesuwania go w górę oraz dół pozwala precyzyjnie dopasować kask do każdego kształtu i rozmiaru głowy. Co istotne, dzięki takiej regulacji model jest kompatybilny z zimowymi akcesoriami, takimi jak zaślepki otworów wentylacyjnych czy nauszniki.

Warto wspomnieć także o specjalnie przygotowanym otworze przelotowym z tyłu kasku, umożliwiającym przymocowanie go do roweru przy wykorzystaniu zapięcia typu U-lock. W tym samym sektorze kasku znajdziemy także zintegrowaną lampkę LED z wbudowanym akumulatorem ładowanym przez USB. Doskonale sprawdza się w trakcie pokonywania słabo oświetlonych miejskich uliczek po zmroku.

Waga kasku: 415g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kask Lazer Urbanize NTACE-CPSC MT Flash Yellow

Kask Lazer Urbanize NTACE-CPSC MT Flash Yellow

Miejski kask rowerowy spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa podróżowania.

Produkty powiązane